top of page
colour-bette-bette-neuheiten-blue-satin-2-print-4c-medium-a4-0-arcit18.jpg
IB01_1.jpg

HAKKIMIZDA

Sektör Tecrübesi…


Bross Yapı, 2021 yılında, sektöründe dünya lideri markalarda yöneticilik görevlerinde bulunmuş, 25 yılı aşkın deneyime sahip 

Hakan N. Keskin ve Evren Yağlıkçı tarafından Ankara’da kuruldu. İthal banyo ve yapı malzemeleri alanındaki deneyimlerimizi, nitelikli projeler, mimarlık ve iç mimarlık ofislerine kaliteli hizmet olarak sunmayı öncelikli hedef edindik.


Çözüm Odaklı, Dinamik…


Bross Yapı bünyesinde bulundurduğu dünyanın önde gelen seçkin markaları ile günümüzde hızla akan zamanın maliyetini göz önünde bulundurarak müşterilerine doğru ürün doğru hizmet mottosuyla dinamik ve çözüm odaklı yaklaşmaktadır. Yenilikçi ve rafine ürün tercihi ile sektörde farklı bir konumda olmayı amaç ediniyoruz.


Dünya Markaları…


Farklı, göz alıcı ve tarzlarını yansıtacak mekanlarını dizayn etmek isteyen müşterilerimiz, mimarlar ve profesyoneller için, güncel trendlerin çizgilerini taşıyan ürünler üreten seçkin dünya markalarını bünyemizde bulundurmayı tercih ediyoruz. Çalışma disiplini ve tedarik deneyimi ile öne çıkmış markalarla hızlı ve kaliteli hizmeti amaç ediniyoruz. 


Hedefimiz…


Bross Yapı deneyimlerini, kaliteli hizmet anlayışı ile sunmaya ve beklentilerinizi en üst seviyede karşılamaya devam edecektir.

bottom of page